Hakkımızda

paslanmaz metalFırat Paslanmaz Metal Sanayii Tic. Ltd. Şti. 2001 yılında kurulmuş olup, birinci Sanayii sitesinde toplam 1000m² kapalı alanda faliyet göstermektedir. Paslanmaz çelik mamüllerinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile tüm Türkiye’de ki imalatçı ve parekendeci müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri takip etmesi, sürekli yeni ürün ve hizmetleri sunması, teknik ve pazarlama alanlarında sahip olduğu bilgi birikimi, yenilikçi tavrını sürdürmesi ve geliştirmesi şirketimizi sektöründe lider firmalardan biri haline getirmiştir. Araştırma ve geliştirmeye büyük önem veren şirketimiz en son geliştirilmiş test cihazları kullanmaktadır.

Kaliteyi müşteri endeksli bir anlayışla algılıyor, müşterilerimize özel kalite standartları belirleyerek kalite beklentilerinde bir üst sınır oluşturuyoruz.

Firmamızda verilen hizmet sınırlı değildir. Sektörümüzle ilgili konuda müşterimizi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve müşterimizin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Firmamız, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.

Firmamız, dinamik kadrosu, yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik alt yapısı ile her zaman kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir.

Kurumsal Galeri