FAYDALI BİLGİLER

FAYDALI BİLGİLER

PASLANMAZ SAÇ TEKNİK ÖZELLİKLER

PASLANMAZ SAÇ’un farklı renk ve geniş desen çeşitleri sayesinde tasarımcı, yaratıcılığını sınırsızca kullanma fırsatını yakalar. Malzeme her duruma ve her alana uygun yapıdadır.
Endüstriyel & Ticari Ürünlerinizde
Yönlendirme & Tabela işlerinizde
Fuar Standı Tasarımlarınızda
Sanatsal işlerinizde
Paslanmaz çeliğin pek çok alanda, diğer yapı malzemelerine oranla vazgeçilmez olması eşsiz özelliklerine bağlıdır. Estetik güzelliği, etkileyici dekoratif yüzeyi, uzun ömürlü oluşu, temizleme kolaylıkları, üzerinde çatlak vs. oluşmaması nedeniyle kir ve bakteri barındırmayan yapısı ve hijyeni, paslanmazlık özelliği, yüksek ve düşük ısılara karşı direnci, yanmama özelliği, geri dönüştürülme özellikleri ile çevreyle dost malzeme oluşu, kolay uygulanabilirliği gibi. Yakın zaman içerisinde ise eşsiz özellikleri ile hayatımıza giren paslanmaz çelik yeni renk alternatifleri ve üzerine işlenmiş farklı desenleri ile yeni bir boyut kazandı.
AISI 304 kalite paslanmaz çelik olup, PVC’li saclardır.
Kalınlıklar :0.6-2.00 mm arasında değişen kalınlıklarda üretilir.
Plaka ölçüleri :1219 mm x2438 mm ölçülerindedir….

SEKTÖRLER

GIDA VE İÇECEK:
Süt ve süt ürünleri, çikolata ve şekerleme, alkollü alkolsüz içecekler; bitkisel yağlar, bal, tahin gibi viskoz ürünlerin yapısını bozmadan hijyenik bir şekilde transfer eden 3A sertifikalı gıda pompalarımız, paslanmaz akış ekipmanlarımız ve plakalı ısıtıcı-soğutucularımızla gıda sektörüne hizmet vermekteyiz.
TANK EKİPMANLARI KARIŞTIRICILARI:
Tanklarda kullanılan tüm hijyenik ekipmanlar, karıştırıcılar, tank temizleme ve gösterge ekipmanları ile yardımcı tüm malzemeler stoklarımızda bulunmaktadır. Ayrıca tank altı bağlatıp çalışan Multitooth Mixerlerimiz ile de homojen karışımlar sağlanır. Tanka bağlanma çeşitlerine göre stoklarımızda her türlü uygulamaya hitap eden karıştırıcılarımız mevcuttur.
Tank Ekipmanları

Uygulama Alanları
Süt Prosesleri
Alkollü- Alkolsüz İçecek Transferi
Glikoz Transferi
Çikolata , Krema Transferi
Sirke , Şıra, Şarap Üretimi
Maya Üretimi
Sıvı Yağ ve Margarin Üretimi
Temizlik Maddesi Üretimi
Sabun ve Deterjan Üretimi
Boya Transferi
Petrol & Petrokimya
İlaç, Deiyonize Su Transferi
Parafin – Vazelin Üretimi

POMPALAR:
Akışkan transferi uygulamalarında ürünün viskozitesi ne olursa olsun hijyenik veya endüstriyel tipte pompalarımız ile ürünlerin yapısı bozulmadan en ideal şekilde transfer sağlanır. Ayrıca ürün transferi yanında komple sistem çözümlerimiz ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Pozitif deplasmanlı, santrifüj, manyetik kaplinli, kendinden emişli ve havayla çalışan diyafram pompalarımız ile gıdadan kozmetiğe, endüstriden ilaç sanayine kadar bir çok sektörde akış transferi konusunda ideal çözümler sunmaktayız….

Posted in:

Leave a Comment (0) →